KONST / Litografier / Färglitografi 15286048
nr 1528 6048
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 228/375, stilleben. Färglitografi, bildmått: 41x50 cm, yttermått inklusive ram: 56x66 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
500 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:35:44
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg